Menu
پنجشنبه 04 بهمن 1397

آرشیو خبر

بازگشت رسمی میتسوبیشی الکتریک پس از 40 سال

  • 02 اسفند 1395
  • 00:06
  • سمینار
  • 0 دیدگاه
  • 2759 بازدید
  • Article Rating
بازگشت رسمی میتسوبیشی الکتریک پس از 40 سال
نشست فناوری های اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق، به میزبانی میتسوبیشی الکتریک

نشست فناوری های اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق، به میزبانی میتسوبیشی الکتریک با حضور بیش از 400 نفر از مدیران و فعالان بخش های مختلف صنعتی ایران در هتل اسپیناس پالاس تهران در 27 بهمن ماه 95 برگزار گردید. تمرکز اصلی این نشست بر بازگشت رسمی میتسوبیشی الکتریک به ایران و معرفی شرکت برگ به عنوان نماینده رسمی در بخش اتوماسیون صنعتی، ابزاردقیق و رباتیک و شرکت توان رسان به عنوان نماینده رسمی محصولات درایو و اینورتر می باشد.

در ابتدا قائم مقام ریاست کل بازاریابی بین المللی میتسوبیشی الکتریک، آقای شمیمیزو نوریاکی در خصوص تاریخچه و دستاوردهای نوین شرکت میتسوبیشی الکتریک توضیحاتی ارائه نمود و در ادامه نحوه انتخاب شرکت اتوماسیون صنعتی برگ به عنوان نمایندگی اتوماسیون صنعتی، ابزاردقیق سخنانی مطرح گردید.

در این نشست ریاست دفتر میتسوبیشی الکتریک ترکیه و مدیر عامل بخش تجهیزات صنعت و از فناوریهای نوین در صنعت اتوماسیون صنعتی و آقای مسعود مهرداد مدیر عامل و آقای حمید جلایی رئیس هیئت مدیره شرکت  اتوماسیون صنعتی برگ در خصوص توانایی ها و سوابق شرکت برگ در صنعت اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق سخنرانی نمودند و دلایل آغاز همکاری با میتسوبیشی را تعهد شرکت اتوماسیون صنعتی برگ به پشتیبانی خدمات فنی و مهندسی به مشتریان خود در طول ربع قرن تجربه شرکت برگ در اتوماسیون صنعتی با شعار "شما تنها نیستید" بیان نمودند.

در بخش های بعدی این نشست نیز راه حلهای نوین میتسوبیشی الکتریک e-f@ctroy و سیستم های کنترلی iQ sequence و نیز اینورتر ها و راه کارهای مربوط به اطلاعات فنی ارائه شد.

گروه میتسوبیشی الکتریک با اعمال خلاقیت در تمام جنبه های فعالیت خود پیوسته در حال پیشبرد فن آوری و خدمات رسانی بوده تا بدین روش کیفیت زندگی در جامعه را ارتقا بخشد و برای دستیابی به این مهم هفت هدف اساسی را در دستور کار خود قرار داده است: 1- اعتماد 2- کیفیت 3- تکنولوژی 4- اصول شهروندی 5- رعایت اصول اخلاقی و قوانین 6- محیط زیست 7- رشد.

مجموعه شرکت های میتسوبیشی الکتریک بعنوان شرکت پیشرو در تولید و فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی که بیش از یک سوم بازار اتوماسیون دنیا را در دست دارد و به عنوان دومین برند پر فروش جهان در طول سالیان متمادی یکی از قابل اعتمادترین و نوآورترین برندهای اتوماسیون صنعتی در دنیا نام گرفته است. تجهیزات صنعتی میتسوبیشی الکتریک در ایران سابقه بیش از 50 سال داشته که در حال حاضر با آغاز رشد اقتصادی کشور پس از برجام  و گشایش های اقتصادی حال حاضر در کشور، همکاری رسمی خود را در ایران از سر گرفته است.

پس از مشکلات و مصائب ویروس استاکس نت (Stuxnet) در صنایع گوناگون، محصولات صنعتی میتسوبیشی الکتریک بعنوان یک محصول ایمن در صنایع اصلی و حیاتی کشور شناخته می شود و امکانات امنیتی ویژه محصولات میتسوبیشی الکتریک، جایگزین صاحب صلاحیتی را معرفی می نماید. کمپانی میتسوبیشی طی دهه های پیشین به عنوان بازیگر اصلی صنعت اتوماسیون صنعتی ، ابزاردقیق و ارائه‌ دهنده خدمات مختلف در صنایع ایران بوده که با ارائه فناوری‌های نوآورانه خود را به حمایت صنایع مختلف ایران متعهد می‌داند و در تلاش است به ایفای نقش خود به ‌عنوان شریکی ایمن و قابل‌اطمینان به ارائه خدمات فنی و تکنولوژیک در پروژه‌های اتوماسیون و هوشمندسازی ادامه دهد.

 


 ابزاردقیق

 ابزاردقیق

ابزاردقیق


 

 

 

شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

ارائه دهنده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.