Menu
چهارشنبه 22 مرداد 1399

نمایشگاه

حضور شرکت اتوماسیون صنعتی برگ در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

حضور شرکت  اتوماسیون صنعتی برگ در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

16 تا 19 اردیبهشت ماه 1397

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

با توجه به مزیت مطلق کشور ما در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی این رویداد نمایشگاهی امسال با رویکرد "حمایت از ظرفیت های داخلی" در تاریخ 16 تا 19 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید، شرکت اتوماسیون صنعتی برگ ضمن شرکت در این بزرگترین رویداد انرژی سالانه در کشور در سالن میلاد ، میزبان مدیران ارشد ، کارشناسان و متخصصان صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع مرتبط با آن بود.

در طی این چهار روز جلسات مشترک بسیاری با متخصصان ایرانی و خارجی در خصوص توسعه زمینه های کسب و کار، استفاده از دانش و توان بکارگیری تکنولوژی های نوین از طریق ایجاد شبکه های تخصصی کاری بین مدیران و متخصصان شرکت برگ و مدیران و متخصصان عرصه صنعت ایجاد گردید.

در این جلسات ضمن تبادل دانش و اطلاعات فنی و تکنولوژیک، پیشنهاداتی برای موقعیت های تغییر بر اساس استفاده از دانش و توان اتوماسیون در ارتقا بهره وری در صنعت نفت و گاز به فعالان این صنعت ارائه شد.

تسهیم تجارب موفق در پروژه های ملی و راهکارهای فنی نوآورانه بین مدیران و متخصصان این عرصه از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه بود.

در طی برگزاری این نمایشگاه جناب آقای سید رضا نوروز زاده معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی از غرفه شرکت برگ بازدید بعمل آوردند و متخصصان ما از دستاوردها و راه حل های متمایز ارائه شده در صنعت با توان نیروهای داخلی گزارشی به ایشان ارائه دادند.

شرکت برگ در راستای مسئولیت اجتماعی خود و نقش آفرینی در توسعه اشتغال با "فرصت های شغلی" برای متخصصین این عرصه در نمایشگاه حضور یافت که بطور خاص مورد توجه معاونت محترم وزیر نفت نیز قرار گرفت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.