شرکت برگ به منظور معرفی آخرین دستاوردها در حوزه اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق و سوپروایزری ماشین های دوار قابل استفاده در صنعت فولاد، اقدام به برگزاری سمینار تخصصی با حضور مدیران ارشد و کارشناسان واحدهای اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و CM شرکت محترم ذوب آهن در محل این شرکت نمود." />
Menu
جمعه 16 خرداد 1399

اخبار و مقالات

سمینار تخصصی اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق و سوپروایزری ماشین های دوار در کارخانه ذوب آهن اصفهان

  • 10 تیر 1398
  • 00:40
  • سمینار
  • 0 دیدگاه
  • 402 بازدید
  • Article Rating
سمینار تخصصی اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق و سوپروایزری ماشین های دوار در کارخانه ذوب آهن اصفهان
شرکت برگ به منظور معرفی آخرین دستاوردها در حوزه اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق و سوپروایزری ماشین های دوار قابل استفاده در صنعت فولاد، اقدام به برگزاری سمینار تخصصی با حضور مدیران ارشد و کارشناسان واحدهای اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و CM شرکت محترم ذوب آهن در محل این شرکت نمود.

ذوب‌آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران و بزرگترين توليد كننده محصولات طويل در خاورميانه است. این شرکت نقش مهمی در شكل گيری ديگر صنايع فولادی ايران ايفا نمود و به همين دليل ، لقب مادر صنعت فولاد كشور را دارد.

شرکت برگ به منظور معرفی آخرین دستاوردها در حوزه اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق و سوپروایزری ماشین های دوار قابل استفاده در صنعت فولاد، اقدام به برگزاری سمینار تخصصی با حضور مدیران ارشد و کارشناسان واحدهای اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و CM شرکت محترم ذوب آهن در محل این شرکت نمود.

در این سمینار تخصصی کارشناسان فنی دو شرکت به بحث، بررسی و تبادل نظر و همچنین ارائه برخی راهکارهای مهندسی برای بهبود فرایند تولید پرداختند.

سمینار مذکور با طرح سوالات مرتبط توسط مهندسین و تکنسین های شرکت ذوب آهن و پاسخ های کارشناسان فنی شرکت برگ خاتمه یافت.


 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.