Menu
جمعه 17 اردیبهشت 1400

خدمات مهندسی

برگ،شرکت برگ،اتوماسیون صنعتی،شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

 

R&D

گروه تحقیق و توسعه به عنوان بخشی از واحد مهندسی، مهمترین رکن علمی و فنی شرکت برگ می باشد. با توجه به پیشرفت سریع و روز افزون تکنولوژی در دنیای امروزی پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا به طور مداوم مورد رصد، تحقیق و بررسی قرار می گیرد تا بهترین ابزارهای تکنولوژیک جهت اتوماسیون صنایع مختلف کشور انتخاب و برای به کار گیری با شرایط محلی مورد تطبیق قرار گیرد.
همچنین بررسی و تحقیق پیرامون مشکلات و گلوگاه های خطوط تولید و فرآیند و ارائه بهترین راه حل های فنی از وظایف این گروه است.
 این گروه با طراحی و ساخت سیستم های شبیه سازی شده از فرآیندهای واقعی پیچیده، امکان تحقیق و انجام آزمایش های کم هزینه و کم ریسک را به وجود می آورد. بدین ترتیب امکان تست و آزمایش و کاستن خطا پیش از راه اندازی سیستم های واقعی قابل انجام می باشد.  

 

 

 

 

 

 

برگ،شرکت برگ،اتوماسیون صنعتی،شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

 

 

 

 

Test & Calibration

تجهیزات سنجش و اندازه گیری پارامترهای استاتیک و دینامیک نقش بسیار مهمی در پایش سلامتی و نگهداشت راندمان بالای ماشین های متحرک و گران قیمت نظیر ماشین های دوار را دارند بنابراین بسیاری از این تجهیزات نظیر انواع سنسورها، مبدل ها و کابل ها و سایر تجهیزات در فواصل زمانی معینی باید تست و در صورت نیاز کالیبره شوند. گروه تست و کالیبراسیون شرکت برگ با حساسیت بالا این وظیفه مهم را بر عهده دارد.