Menu
چهارشنبه 05 تیر 1398

پروژه

گروه پروژه شرکت برگ، به عنوان بخشي از واحد مهندسی، فعالیت خود را از سال 1374 آغاز نموده است و با اتکا به تجربه 20 ساله و با بهره گیری از دانش و توانايي هاي خود، تا کنون بیش از 200 پروژه در زمینه های مختلف در حوزه اتوماسیون صنعتی را با موفقیت به اتمام رسانده است. بیشتر این پروژ ها در زمینه های زیر به انجام رسیده است.شرکت برگ،اتوماسیون صنعتی،شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

 

 

طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های سوپروایزری، آنالیز و دیاگنوستیک ماشین های دوار که نمونه های آن اجرای بیشتر از 10 پروژه بر روی توربین (Turbine Condition Monitoring) ، ژنراتورها و ماشین های دوار نیروگاه های بزرگ، پتروشیمی و پالایشگاه ها بوده است. 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

شرکت برگ نخستین اجرا کننده موفق پروژه های سوپروايزري ماشین های دوار در ایران می باشد.

 

 

 

 

 

 


برگ،شرکت برگ،اتوماسیون صنعتی،شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

 

 

 

 

اتوماسیون و بهینه سازی خطوط تولید کارخانه ها که نمونه های آن بیش از 200 سیستم مبتنی بر سیستم کنترل پرس پخت جهت خطوط تولید کارخانجات تایر سازی بوده است . 

 

 

 

 

 

برگ،شرکت برگ،اتوماسیون صنعتی،شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scada & HMI:  به جهت تسهیل نظارت بهره بر داران و کارشناسان در سایت های مختلف صنعتی، شرکت برگ، بر مبنای درخواست کارفرما اقدام به طراحی و اجرای سیستم های مانیتورینگ Local و Remote در پروژه های مختلف نموده است که سیستم مانيتورينگ وScada  آب و فاضلاب بجنورد و سيستم مانيتورينگ وScada  آب و فاضلاب اهر از آن جمله اند.

 

 

 
 

برگ،شرکت برگ،اتوماسیون صنعتی،شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

 

 

 

 

 

Process control:  شرکت برگ با توجه به تخصص ، تجربه و سابقه ، مجری پروژه های مختلف کنترل اتوماتیک پروسه های مختلف در سایت های پالایشگاهی و پتروشیمی بوده است.

 

 

 

 

 

برگ،شرکت برگ،اتوماسیون صنعتی،شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tele metering : انجام چند پروژه مخصوصا در مناطق و جزایر نفت خیز فلات قاره جهت انتقال اطلاعات پرو سس در کارنامه این شرکت می باشد.