Menu
جمعه 17 اردیبهشت 1400

System Integration

واحد مهندسی شرکت برگ جدا از انجام پروژه ها در راستای ماموریت و تعهد شرکت در حل مشکلات (Troubleshooting) و ارایه راه حل های فنی جهت خطوط تولید صنایع مختلف (Solutions)، پس از مطالعه میدانی دقیق با استفاده از دانش، مهارت و تجربه سازمانی، اقدام به طراحی و ساخت (Package) هاي صنعتی مي نمايد. در زیر 3 نمونه از این تولیدات به اختصار شرح داده شده است

  برگ،شرکت برگ،اتوماسیون صنعتی،شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

  

 

رکوردر های Paper Less به جای انواع کاغذی: بررسی، مطالعه، طراحی و ساخت رکوردهای بدون کاغذ (Paper Less)  بوسیله کامپیوتر صنعتی با قابلیت استفاده در صنایع مختلف و جایگزین کردن آن با رکوردهای کاغذی قدیمی که امکان ذخیره سازی نمودارها ايجاد شده وکیفیت گرافیکی آنها از نمونه قبلی بهتر شده است و دیگر نیازی به استفاده از کاغذهای مخصوص و شارژ جوهرهای رنگی نمی باشد.

 

 

 

 

 

 

 


 


ارتباط بی سیم در کارخانجات سیمان : پیاده سازی سیستم ارسال و دریافت اطلاعات دیجیتال و آنالوگ بین واحدهای مختلف به شیوه بی سیم با هدف حذف کابل های گران قیمت با هزینه نگهداری بالا و به حداقل رساندن توقف خط توليد.
 
 


سیستم هاي پخت تایر : طراحی، ساخت و نصب سیستم تایمر پخت تایر بر اساس PLC در کارخانه های تایر سازی و جایگزینی آن با تایمرهای مکانیکی قبلی با هدف بالا بردن دقت زمان پخت، امکان تعویض برنامه های پخت تایر به فراخور نوع تایر و افزایش بهره وری و کاهش زمان برنامه ریزی.