اتوماسیون صنعتی برگ

تاریخ: 20 آبان 1396

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق – 13تا16 آبان ماه 1396

شرکت برگ امسال نیز در نمايشگاه بين المللي صنعت برق، به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران حاضر گردید و دستاوردها و محصولات این شرکت در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان قرار گرفت.

 
از مهمترین خدمات و توانمندیهای شرکت برگ که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد، سیستم های کاندیشن مانیتورینگ (CM) در انواع توربین، توربین ژنراتورهای حرارتی و نیز انواع توربین ژنراتورهای برق آبی به نمایش گذاشته شده اند.
از دیگر توانمندیهای برگ که برای اولین بار در ایران به نمایش گذاشته شد، سیستم های کنترل توربین میتسوبیشی الکتریک که این سیستم با نام Turbiset® مورد استقابل بازدیدکندگان قرار گرفت.

 
در این نمایشگاه آقای هوسنو دکمه چی ((HUSNU DOKMECI مدیر توسعه میتسوبیشی الکتریک بعنوان نماینده شرکت در غرفه برگ به استقبال از میهمانان و پاسخ به سئوالات ایشان پرداخت.

 

در بخش سیستم های مانیتورینگ ماشین های دوار بدلیل سابقه چندین دهه در راه اندازی این سیستم  ها در سطح کشور ، میهمانانی از نیروگاههای مختلف در غرفه برگ حضور یافتند که با توضیحاتی در خصوص خدمات و حمایت های برگ در پروژه های انجام شده و نیز توان گسترش این سیستم به دیگر نیروگاههای کشور مذاکراتی صورت گرفت.

ویدئو