اتوماسیون صنعتی برگ

تاریخ: 09 دی 1396

حرکت به آینده در صنعت با تکنولوژی MELSERVO-J4

میتسوبیشی الکتریک با معرفی سری MELSERVO-J4 ، امکاناتی فراتر از بهبود عملکرد در اختیار کاربر قرار میدهد، این سری از سروها برای نیازهای نوین اتوماسیون طراحی و توسعه یافته اند.

شرکت میتسوبیشی الکتریک سری MELSERVO-J4 را به منظور کاهش مصرف انرژی، افزایش ایمنی و همچنین طراحی استادانه و دقیق و هماهنگ سازی سیستم های مکانیکی و الکترونیکی طراحی و تولید کرده است.

سروهای MELSERVO MR-J، ماژولهای Motion و سیستمهای کنترل حرکت با دقت بالا از محصولات میتسوبیشی الکتریک سبب افزایش ایمنی محصولات و افزایش بهره وری مشتریان می شود. سرو-درایورهای سری MR-J4 شامل MR-J4- B و MR-J4-A می باشد که سری اول سازگار با شبکه SSCNET lll می باشد و سرو-موتورهای سری MR-J4 شامل HG-KR ، HG-MR و HG-SR می باشد. انکودرهای ابسولوت دارای رزولوشن 22 بیت بوده که به معنی 4 میلیون پالس در هر دور است.

در پاسخ به گستره برنامه های کاربردی مانند کارخانه های تولید Semiconductor و LCD ، ماشین آلات، روبات ها و دستگاه های پردازش در صنعت غذایی، سری با MELSERVO-J4 با بهرهگیری از انعطاف در محصولات، حداکثر دقت در موقعیت و سرعت پردازش این امکان را می دهد که یک سرو سیستم پیشرفته ایجاد گردد.


ادامه مطلب

 

ویدئو