Menu
جمعه 17 اردیبهشت 1400

درباره ما

معرفی شرکت اتوماسیون صنعتی برگ

رشد و شکوفایی صنایع در کشورهای در حال توسعه مرهون همبستگی عوامل تأثیرگذار بیشماری است و بی شک در عصر حاضر پیچیدگی و درهم آمیختگی فناوری های نوین، نیاز به استفاده از تخصص،‌دانش و تجربه مهندسی را بیش از پیش نمایان ساخته است. نقش شرکت های فنی و مهندسی در انتقال خدمات مؤثر و سازنده به بدنه فعال صنایع گوناگون روز به روز پررنگ تر می شود و در این میان آنهایی موفق خواهند بود که پاسخگویی به خواسته های ذی نفعان سازمانی خود را در اولویت قرار داده اند.

اتوماسیون صنعتی برگ سالهاست با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و بکارگیری دانش روزآمد در طراحی و ارایه راهکارهای نوآورانه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق پیشگام بوده است.

نیازسنجی، تأمین، نصب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و حضور در پروژه های بهینه سازی سامانه های الکترونیکی موجود در صنعت جهت افزایش بهره وری و ایجاد ارزش افزوده، گسترش روابط حرفه ای با مشتریان و توجه به ارزش های مطلوب آنها به عنوان اهداف اصلی «برگ» شمرده می شود.

25 سال حضور مستمر در عرصه های مختلف مشاوره، تأمین، اجرا و نگهداری از سامانه های مهندسی صنایعی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، خودروسازی، مواد غذایی، داروسازی و انرژی، «برگ» راه همراهی مطمئن و توانمند و شریکی قابل اتکا برای مهندسان، سرمایه گذاران و فعالان صنعتی معرفی کرده است. نیروی انسانی کارآمد، مستعد و بالغ، شایستگی های خود را در محیطی پویا و غنی به کار می بندد و با شرکت در برنامه های هدفمند آموزش حین خدمت، بستری صمیمی، بالنده و سرشار از دستاوردهای مادی و معنوی را می سازد.

«برگ» همچنین ضمن کسب موفقیت در اخذ گواهینامه های کیفیت و توجه به مسائل زیست محیطی و تمرکز بر راهکارهای بهبود مستمر فضای درونی و پیرامونی کسب و کار، همواره پشتیبان انگیزه های سازنده همکاران، تشویق کننده روابط سالم با رقبا و پایبند به ارزش های والای اجتماعی بوده است. تأمین تجهیزات مهندسی مورد نیاز صنایع مختلف با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی در تمامی برهه های حساس و دشوار سالهای گذشته همواره مدنظر «برگ» بوده است و این امر سبب شده است تا رضایت مشتریان در استفاده از محصولات و خدمات جلب شود. تأمین کنندگان خارجی و داخلی نیز در کلیه تعاملات خود، «برگ» را شریکی امین و حرفه ای می دانند و این اطمینان روز به روز بر قدرت تصمیم گیری های تجاری و بازرگانی می افزاید.

ارزش های بنیادین برگ

 • خلاقیت و نوآوری
 • تسهیم دانش
 • احترام
 • کار تیمی

چشم انداز شرکت برگ

 • پیشرو در اتوماسیون صنعتی کشور

ماموریت شرکت برگ

 • برگ یکی از تأثیرگذارترین شرکت های اتوماسیون صنعتی کشور است.
 • ما با ارایه خدمات و محصولات باکیفیت و راه حلهای نوآورانه، برای مشتریانمان در داخل و خارج کشور، ارزش میآفرینیم.
 • شرکت برگ با به کارگیری سرمایه های انسانی خلاق، جذب استعدادهای متمایز و بهره گیری از دانش فنی روز دنیا با تکنولوژی های پیشرفته، فرآیندهای تولید مشتریان را اتوماتیک و هوشمند میسازد.
 • ما ارایه دهنده خدمات و محصولات در زمینه انرژیهای نو و پایدار هستیم.
 • ما با بهبود فضای کسبوکار برای مشتریانمان، سهم بازار خود را توسعه میدهیم.
 • ما همواره با حفظ محیط زیست، ایجاد ایمنی، امنیت و آرامش خاطر برای کلیه ذینفعان در توسعه ی صنعت کشورمان موثر هستیم.